Науковці заявили про прорив у боротьбі з коронавірусом

COVID-19 можна буде виявити за допомогою спеціального тесту.

Коронавірус 2020 можна буде перемогти завдяки розробкам вчених. Фахівці створили тест на антитіла до Covid-19, що показує результат протягом 10 хвилин. Про це інформує "Analytical Chemistry", передають Патріоти України.

Щоб не допустити нових спалахів коронавірусу, важливо розуміти, скільки людей заражено або вже перехворіли. Новий тест може допомогти лікарям відстежити схильність людини до захворюванню та зможе виявити наявність Covid-19.

Основа тесту аналогічна тестам на вагітність. Методика виявлення позитивного або негативного результату називається імунохроматографічним аналізом. Вчені прикріпили вірусний білок оболонки до певної області на смужці нітроцелюлози, а потім додали людську сироватку.

Коли сироватка переміщується від одного кінця смужки до іншого, то будь-які антитіла проти вірусного білка зв'язуються з цією областю на смужці. Дослідження підтвердили дієвість тесту.

Вчені відзначають, що імуноанализ може бути корисний для підтвердження негативних діагнозів, моніторингу одужання пацієнтів і виявлення людей, що видужали, з високим рівнем антитіл.

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...