Навчання може відбуватися у кілька змін: Як працюватимуть школи в Україні з 1 вересня

Навчальний 2022/2023 рік розпочнеться вчасно, діти зможуть піти до шкіл, де це дозволить ситуація з безпекою. Однак там, де у укриттях не вистачає місць, учні відвідуватимуть уроки у дві зміни. Про це йдеться у заяві Міністерства освіти і науки України, передають Патріоти України.

Також розглядається варіант, у рамках якого деякі дисципліни викладатимуться в офлайн-форматі, а низка інших – онлайн. "В умовах воєнного часу ми впроваджуємо очний освітній процес у приміщеннях навчальних закладів виключно за погодженням з органами влади. У разі наявності небезпеки заклад впроваджує дистанційний або змішаний формат навчання. Якщо в укритті не вистачає місць на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендації щодо поділу навчання на кілька змін", – повідомив міністр Сергій Шкарлет.

Він наголосив, що у кожному закладі має бути забезпечений паспорт безпеки. "Покажчики руху в укриття, план евакуації, розрахунковий час заходу в бомбосховища. Батьки будуть проінформовані про безпеку умов навчання дітей. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався в максимально комфортних умовах", – зазначив Шкарлет.

Він заявив, що батьки матимуть змогу обирати формат навчання самостійно. "Якщо батьки побоюються через очне навчання, то вони можуть вибрати будь-яку форму навчання для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи екстернат", – резюмував Шкарлет.

"Така нова реальність": Масі Найєм, що внаслідок тяжкого поранення втратив око, опублікував фото без пов’язки

вівторок, 9 серпень 2022, 14:00

Відомий український адвокат, що з початком повномасштабної війни Росії проти України вступив до лав ЗСУ і отримав у бою важку травму, змінив фотографію у соціальних мережах, повідомляють Патріоти України. Масі Найєм, що втратив око внаслідок важкого ос...

Вакцин та лікування поки не існує: У Китаї виявили новий вірус, який передається від тварин до людей

вівторок, 9 серпень 2022, 13:14

У провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї виявлено новий тип геніпавірусу тваринного походження. Новий тип геніпавірусу був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі східним Китаєм, які страждали на лихоманку і ...