"Наверное, родные по отцу": У мережі здивовані схожістю синів Кіркорова та Галкіна (фото)

Російський «поп-король» Філіп Кіркоров став активно постити в Instagram не тільки власні фотографії, але і знімки дітей - Алли-Вікторії і сина Мартіна. Кіркоров розповідає про важливі події з життя спадкоємців, поступово залучаючи на їх персональні сторінки нових користувачів, зазначають Патріоти України.
Свідомо чи ні, але Кіркоров, схоже, слідує методу Максима Галкіна і Алли Пугачової - ті, як відомо, будь-які цікаві подробиці з життя дітей поспішають детально висвітлити в Instagram. Найновішим фото на сторінці Кіркорова-молодшого був знімок з дитячого свята - Клаві Земцовій, внучці Алли Пугачової, 30 березня виповнилося дев'ять років. На пам'ятному фото Мартін Кіркоров і Гаррі Галкін опинилися поруч і вразили Instagram-аудиторію зовнішньою схожістю.

У хлопчиків невелика різниця у віці (Мартіну - вісім років, Гаррі - сім). Обидва вони вміють позувати перед камерою і щиро посміхаються, потрапляючи в кадр. Уважні глядачі знайшли і інші схожі риси. «Они, наверное, родные по отцу», — написав один з коментаторів.


Львів святкує День міста: Лицарі в латах візьмуть під сторожу Ратушу з Садовим

четвер, 6 травень 2021, 5:45

Планують лише один офіційний захід. Про це повідомили на брифінгу Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Еспресо.Захід". 6 травня о 13:00 біля входу в Ратушу Львівська міськрада спільно з військово-історичним центром "О...

Хіти тижня. На околиці Львова знайдено "зачарований" скручений меч 1500-річної давнини

четвер, 6 травень 2021, 3:00

Тепер історикам та археологам доведеться поламати голову, в зв'язку з яким ритуалом коштовна як на той час зброя була понівечена таким чином. Під час старту будівництва Північної об'їзної дороги навколо Львова біля села Малі Підліски археологи виявили ...