Навіки 34: У лікарні помер військовий, який отримав страшні опіки у бліндажі біля ДАПу (фото)

У понеділок, 22 лютого в бліндажі в районі Донецького аеропорту виникла пожежа, там виявили тіла двох українських військових. Ще один захисник України - Михайло Капран, отримав серйозні опіки і помер в лікарні. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Командування "Північ", передають Патріоти України.

Постраждалого евакуювали в опіковий центр, але він мав 90% опіків тіла і від отриманих ран помер.

Михайлу Капрану було 34 роки. Він служив на посаді навідника мотопіхотного відділення одного з підрозділів бригади. Воїна вдома чекала дружина. Похорон захисника України відбудеться об 11:00 24 лютого, в місті Лебедин Сумської області - на батьківщині героя.

Імена двох інших загиблих уточнюються, буде проведена ДНК-експертиза. За фактом трагедії проводиться перевірка військовою службою правопорядку ЗС України, подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...