
Російські окупанти незадоволені тим, що їм доводиться власним коштом ховати своїх загиблих в Україні товаришів по службі. Поховання двох солдатів їм обійшлося в 200 тисяч рублів - надто дорого, таких грошей у військовослужбовців ворожої армії немає, а керівництво "відморожується", передають Патріоти України.
Начальникам все одно, що їхніх підлеглих було вбито. Перехоплення розмов окупантів у Telegram опублікувала Служба безпеки України.
Через таку байдужість і безвідповідальність, погану організацію повномасштабного вторгнення, яке в РФ охрестили "спецоперацією", і через те, що на простих солдатів повісили поховання товаришів по службі, деякі з них уже готові бунтувати.
"Так воювати я Ї**в. Просто йдеш, як м'ясо, а тобі не дають нічого зробити. Керівництво кінчене. Я взагалі не знаю, навіщо було починати цю спецоперацію", – сказав один з окупантів. Відео 18+, є нецензурна лексика
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...