Навіть ДіКапріо більш стурбований: У Росії присоромили владу із приводу пожеж у Сибіру

Користувачі соцмережі дякують ДіКапріо за турботу і ставлять зірку Голлівуду в приклад російській владі.

Леонардо Ді Капріо пожежі в Росії цікавлять більше, ніж Путіна. Фото: соцмережі.

Голлівудський актор Леонардо ДіКапріо, також відомий як активний борець за природу і чистоту навколишнього середовища, висловив своє занепокоєння щодо пожеж в лісах Росії, реальні масштаби і збитки яких приховуються державою. Пост актора в Instagram отримав активний відгук російськомовної аудиторії, передають Патріоти України.

У коментарях користувачі соцмережі дякують ДіКапріо за турботу і ставлять зірку Голлівуду в приклад російській владі. "Полярне коло страждає від безпрецедентної кількості лісових пожеж, що є ознакою кліматичної кризи. Гігантські пожежі в Гренландії, Сибіру та Алясці створюють стовпи диму, які можна побачити з космосу. Всесвітня Метеорологічна Організація заявила, що ці пожежі виділили за місяць стільки вуглекислого газу, скільки вся Швеція за рік", - написав у своєму пості зірка "Титаніка".

Менш ніж за добу відео про пожежі, запропоноване актором у соцмережі, зібрало понад 900 тис. переглядів. У коментарях фоловери висловили занепокоєння, жителі Росії - подяку.

"Навіть Лео не байдужі наші пожежі, коли наша влада зверне увагу на цю катастрофу?", "Дякую, Лео! Ми не забудемо", "Дякуємо дуже, просто Людина з великої літери", "Врятуйте Сибір. Влада не діє!" - зазначили в коментарях .

Згідно з останніми даними організації Greenpeace, площа, пройдена лісовими пожежами в цьому сезоні, вже перевищила 12 млн га - це більше площі Португалії чи Словаччині та Хорватії разом узятих. Найпотужніші лісові пожежі в даний час вирують в Іркутській області, Красноярському краї та Якутії. В цілому загальна площа територій, який охоплені лісовими пожежами в Росії, складає близько 3 мільйонів гектарів.

Своє занепокоєння з цього приводу висловлюють і російські знаменитості - пародист Максим Галкін, гуморист та співак Семен Слєпаков та інші.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...