Навіть ДіКапріо більш стурбований: У Росії присоромили владу із приводу пожеж у Сибіру

Користувачі соцмережі дякують ДіКапріо за турботу і ставлять зірку Голлівуду в приклад російській владі.

Леонардо Ді Капріо пожежі в Росії цікавлять більше, ніж Путіна. Фото: соцмережі.

Голлівудський актор Леонардо ДіКапріо, також відомий як активний борець за природу і чистоту навколишнього середовища, висловив своє занепокоєння щодо пожеж в лісах Росії, реальні масштаби і збитки яких приховуються державою. Пост актора в Instagram отримав активний відгук російськомовної аудиторії, передають Патріоти України.

У коментарях користувачі соцмережі дякують ДіКапріо за турботу і ставлять зірку Голлівуду в приклад російській владі. "Полярне коло страждає від безпрецедентної кількості лісових пожеж, що є ознакою кліматичної кризи. Гігантські пожежі в Гренландії, Сибіру та Алясці створюють стовпи диму, які можна побачити з космосу. Всесвітня Метеорологічна Організація заявила, що ці пожежі виділили за місяць стільки вуглекислого газу, скільки вся Швеція за рік", - написав у своєму пості зірка "Титаніка".

Менш ніж за добу відео про пожежі, запропоноване актором у соцмережі, зібрало понад 900 тис. переглядів. У коментарях фоловери висловили занепокоєння, жителі Росії - подяку.

"Навіть Лео не байдужі наші пожежі, коли наша влада зверне увагу на цю катастрофу?", "Дякую, Лео! Ми не забудемо", "Дякуємо дуже, просто Людина з великої літери", "Врятуйте Сибір. Влада не діє!" - зазначили в коментарях .

Згідно з останніми даними організації Greenpeace, площа, пройдена лісовими пожежами в цьому сезоні, вже перевищила 12 млн га - це більше площі Португалії чи Словаччині та Хорватії разом узятих. Найпотужніші лісові пожежі в даний час вирують в Іркутській області, Красноярському краї та Якутії. В цілому загальна площа територій, який охоплені лісовими пожежами в Росії, складає близько 3 мільйонів гектарів.

Своє занепокоєння з цього приводу висловлюють і російські знаменитості - пародист Максим Галкін, гуморист та співак Семен Слєпаков та інші.

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...