"Навіть ходити не можу": Скандальна професорка Більченко після звільнення запідозрила, що її хочуть вбити

Скандальна професорка Євгенія Більченко вважає, що її намагаються вбити. Вона заявила, що після звільнення з Національного педагогічного університету у неї серйозно погіршився стан здоров'я. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Більченко зазначила, що в психіатричній лікарні їй призначили антидепресанти. "Мені дали дуже легкий антидепресант (міасер) у мишачих дозах (по пів таблетки найменшої дози) і ще раз нагадали про тіло. Додому з дурки я приїхала з повністю закладеним горлом і температурою. Доведеться знову десь обстежитися, я вже не ходжу. Питання: де? В мене закралася пекельна думка, що мене так намагаються вбити. Але я готова прийняти і це", – пише жінка.

Пізніше вона додала, що лікар також призначив їй уколи імуностимуляторів через "повне виснаження організму". Зазначимо, що Більченко не раз відзначилася скандальними заявами про розгул "нацистів" в Україні і "колоніальний" статус України, незважаючи на те, що викладала в українському виші. Також вона виступала проти закону про українську мову.

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...

"Я шкодую": Дівчина, яка спалила прапор України в Кам'янському, записала відео із вибаченнями

середа, 22 вересень 2021, 12:45

У Кам'янському на Дніпропетровщині 21 вересня дівчина-підліток спалила прапорець України під регіт своїх друзів. Через день після цього в мережі оприлюднили відео, на якому вона вибачається за свій вчинок, повідомляють Патріоти України. Дівчина говорит...