
Скандальна професорка Євгенія Більченко вважає, що її намагаються вбити. Вона заявила, що після звільнення з Національного педагогічного університету у неї серйозно погіршився стан здоров'я. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Більченко зазначила, що в психіатричній лікарні їй призначили антидепресанти. "Мені дали дуже легкий антидепресант (міасер) у мишачих дозах (по пів таблетки найменшої дози) і ще раз нагадали про тіло. Додому з дурки я приїхала з повністю закладеним горлом і температурою. Доведеться знову десь обстежитися, я вже не ходжу. Питання: де? В мене закралася пекельна думка, що мене так намагаються вбити. Але я готова прийняти і це", – пише жінка.
Пізніше вона додала, що лікар також призначив їй уколи імуностимуляторів через "повне виснаження організму". Зазначимо, що Більченко не раз відзначилася скандальними заявами про розгул "нацистів" в Україні і "колоніальний" статус України, незважаючи на те, що викладала в українському виші. Також вона виступала проти закону про українську мову.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...