
Скандальна професорка Євгенія Більченко вважає, що її намагаються вбити. Вона заявила, що після звільнення з Національного педагогічного університету у неї серйозно погіршився стан здоров'я. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Більченко зазначила, що в психіатричній лікарні їй призначили антидепресанти. "Мені дали дуже легкий антидепресант (міасер) у мишачих дозах (по пів таблетки найменшої дози) і ще раз нагадали про тіло. Додому з дурки я приїхала з повністю закладеним горлом і температурою. Доведеться знову десь обстежитися, я вже не ходжу. Питання: де? В мене закралася пекельна думка, що мене так намагаються вбити. Але я готова прийняти і це", – пише жінка.
Пізніше вона додала, що лікар також призначив їй уколи імуностимуляторів через "повне виснаження організму". Зазначимо, що Більченко не раз відзначилася скандальними заявами про розгул "нацистів" в Україні і "колоніальний" статус України, незважаючи на те, що викладала в українському виші. Також вона виступала проти закону про українську мову.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...