Навіть на івриті попередили: В Умані магазин відмовився обслуговувати хасидів

В Умані один з магазинів відмовився обслуговувати хасидів, пославшись на пандемію коронавірусу. Про це повідомив член громади брацлавських хасидів в Умані Хаїм Хазін, передають Патріоти України.

Так, біля входу в магазин на вулиці Європейській була встановлена табличка, на якій сказано, що хасиди не обслуговуються. Аналогічне попередження дублюється і на івриті.

Об’єднана єврейська громада України звернулася до правоохоронних органів, із заявою про злочин за ст.161 КК (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що відповідна табличка є провокацією, метою якої є загострення протистояння між паломниками та жителями Умані, яке виникло цього року.

Джерело: UA:Суспільне

Дуже економна дівчина: Наречена вийшла заміж у вбранні, яке купила за 50 доларів (фото, відео)

субота, 28 січень 2023, 15:00

24-річна дівчина на ім'я Наталія Лавер одна з тих наречених, яка не хотіла витрачати багато грошей на весілля і на сукню, тому вона розглядала варіант купити старе вбрання, але в неї все ж була одна дитяча мрія, яку вона хотіла здійснити - сукня повинн...

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...