Навіть на івриті попередили: В Умані магазин відмовився обслуговувати хасидів

В Умані один з магазинів відмовився обслуговувати хасидів, пославшись на пандемію коронавірусу. Про це повідомив член громади брацлавських хасидів в Умані Хаїм Хазін, передають Патріоти України.

Так, біля входу в магазин на вулиці Європейській була встановлена табличка, на якій сказано, що хасиди не обслуговуються. Аналогічне попередження дублюється і на івриті.

Об’єднана єврейська громада України звернулася до правоохоронних органів, із заявою про злочин за ст.161 КК (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що відповідна табличка є провокацією, метою якої є загострення протистояння між паломниками та жителями Умані, яке виникло цього року.

Джерело: UA:Суспільне

Україну чекає справжня посуха в липні: Синоптики назвали найнебезпечніші регіони

понеділок, 4 липень 2022, 8:56

Погода в Україні у липні буде дуже спекотною. Як прогнозують синоптики, очікується невелика кількість опадів і загроза посухи в ряді областей, передають Патріоти України. Синоптик Ігор Кибальчич повідомив, що згідно з розрахунками різних прогностичних ...

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...