Навіть на івриті попередили: В Умані магазин відмовився обслуговувати хасидів

В Умані один з магазинів відмовився обслуговувати хасидів, пославшись на пандемію коронавірусу. Про це повідомив член громади брацлавських хасидів в Умані Хаїм Хазін, передають Патріоти України.

Так, біля входу в магазин на вулиці Європейській була встановлена табличка, на якій сказано, що хасиди не обслуговуються. Аналогічне попередження дублюється і на івриті.

Об’єднана єврейська громада України звернулася до правоохоронних органів, із заявою про злочин за ст.161 КК (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що відповідна табличка є провокацією, метою якої є загострення протистояння між паломниками та жителями Умані, яке виникло цього року.

Джерело: UA:Суспільне

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...

Критичний для ЗАЕС рівень води у Каховському водосховищі може бути досягнутий протягом двох днів, - МАГАТЕ

четвер, 8 червень 2023, 10:30

Після підриву дамби Каховської ГЕС в "Укргідроенерго" зазначали, що вода з водосховища необхідна для систем безпеки Запорізької АЕС, на якій досі знаходяться окупанти. А у МАГАТЕ вважають, що за кілька днів рівень води у Каховському водосховищі не даст...