Навіть на івриті попередили: В Умані магазин відмовився обслуговувати хасидів

В Умані один з магазинів відмовився обслуговувати хасидів, пославшись на пандемію коронавірусу. Про це повідомив член громади брацлавських хасидів в Умані Хаїм Хазін, передають Патріоти України.

Так, біля входу в магазин на вулиці Європейській була встановлена табличка, на якій сказано, що хасиди не обслуговуються. Аналогічне попередження дублюється і на івриті.

Об’єднана єврейська громада України звернулася до правоохоронних органів, із заявою про злочин за ст.161 КК (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що відповідна табличка є провокацією, метою якої є загострення протистояння між паломниками та жителями Умані, яке виникло цього року.

Джерело: UA:Суспільне

Лікарі не беруться робити прогнози: Відомого російського режисера ввели у кому, його стан критичний

четвер, 16 вересень 2021, 18:43

Російського режисера Андрія Звягінцева ввели у штучну кому після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела, зазначають Патріоти України. Зазначається, що у Звягінцева виявили 92%-е ураження легенів,...

"Такого кошмару не можу згадати": У Бердянську почалася навала величезних комарів (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 18:29

У Запорізькій області на популярному українському курорті Бердянськ побачили полчища комарів. Туристи показали шокуючі кадри цілих хмар усіяних комарами, зазначають Патріоти України. "Автор відео запевняє, що сірі хмари - це скупчення комарів, які віт...