Навіть одяг зривали одна з одної: 15 жінок зчепилися в рукопашній через місце біля вікна (відео)

Під час рейсу авіакомпанії Gol Airlines із Салвадора в бразильське місто Сан-Паулу в салоні літака розігралися шалені пристрасті, які перевершують емоції латиноамериканських серіалів. П’ятнадцятеро жінок били одна одну та тягали за волосся, а екіпаж марно намагався їх роз’єднати, передають Патріоти України.

Як повідомляє Daily Mail , суперечка виникла між двома сім’ями після того, як одна із жінок попросила пасажирку помінятися місцями з її дитиною, яка має особливі потреби. Але жінка, яка зайняла місце біля вікна, відмовилася та ще й сказала щось образливе на адресу прохачки та її дитини.

Як видно з опублікованих у Twitter кадрів суперечка перетворилася на шалену бійку, під час якої в однієї з учасниць злетіла її топ без бретельок і вона була змушена прикривати руками оголені груди.

"Я вже закривав двері, коли побачив, що двоє в 20-му ряду б’ють одна одну. Я побіг, але поки став між двома, то в бійку втрутилися інші: в одній сім’ї було п’ятеро, а в іншій – 10. Дві родини почали шарпати одна одну, лаятися", - прокоментував згодом цей інцидент один із стюардів, який намагався розійняти жінок. Рейс довелося затримати на дві години, усіх дебоширок випровадили з літака.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...