Навіть решту отримав у гривнях: Чоловік скупився у ТРЦ Києва без грошей, але далі щось пішло не так

У Києві до двох років іспитового терміну засудили громадянина Азербайджану, який у магазинах торгово-розважального центру розраховувався за товар сувенірними євро та отримував решту в гривнях. Про це йдеться у вироку Святошинського районного суду міста Києва, передають Патріоти України.

За даними суду, громадянин Азербайджану від 30 серпня 2022 року скуповувався в одному із ТРЦ Києва. У магазинах він просив розрахувати його у євро. При цьому чоловік давав продавцю фальшиві гроші. Оскільки ті цього не помітили, то, окрім покупки, чоловік отримував ще і решту в гривнях.

Підсудний до листопада 2023 року шість разів розраховувався за товар фальшивими купюрами у розмірі 200 євро. Окрім товару, він ще і «заробив» майже 22 тис. грн.

На суді іноземець провину визнав та розкаявся. Він заявив, що гроші були потрібні для лікування його матері. Суд визнав чоловіка винним за ч.1 ст.190, ч.2 ст.190 КК України та засудив до двох років іспитового терміну.


Громадськість перемагала жадібність забудовника та всіх, хто за ним стояв: "Важлива перемога": Верховний Суд підтвердив заповідний статус для 80% Протасового Яру

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:10

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...