"Навіть шерсть поплавилась": На Прикарпатті блискавка вбила 20 овець

Загинули дорослі тварини і молодняк.

У Коломийському районі Івано-Франківської області в смт Печеніжин блискавка вбила два десятка овець, передають Патріоти України.

Як передає місцеве видання "Курс", про це розповів місцевий фермер Василь Стефурак. Надзвичайна подія сталася у вівторок, 13 серпня. "Стихія безжальна! Мить, грім... Мінус двадцять голів... Ось така доля пастуша. Всі, що були під деревом, навіть шерсть поплавилась", - розповів фермер.

Загинули дорослі тварини і молодняк. "Там мами і ягнята", - повідомив чоловік і додав, що в той час людей поблизу не було.

Не забудьте загадати бажання: Коли українці зможуть спостерігати пік зорепаду Оріоніди

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:36

Сприятиме астрономічним практикам тепла погода і безхмарне небо в більшості регіонів. Джерелом метеорного потоку Оріоніди є комета Галлея. Слід від комети добре видно двічі на рік: у другій половині жовтня (і це явище називається Оріоніди), а також в т...

"Милованов - дебіл": Коломойський прокоментував реакцію міністрів на жарт "Кварталу" про Гонтарєву

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:22

Олігарх заявив, що "сатира та гумор" ніяк не можуть вплинути на інвестклімат в Україні. Олігарх Ігор Коломойський назвав “дебілом” міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова. Про це він сказав в інтерв’ю ...