Навіть станцював перед прихожанами: У США, щоб обійти карантин, пастор назвав свою церкву стриптиз-клубом (відео)

Після невеликого стриптизу він, як ні в чому не бувало, прочитав проповідь.

У Каліфорнійському Сан-Дієго через карантин закриті спортзали та церкви. Кілька священнослужителів подали позови до суду з вимогою дозволити їм працювати, але пастор Роб Маккой вирішив не чекати і просто назвав свою церкву стриптиз-клубом - робота цих закладів в штаті дозволена, передають Патріоти України з посиланням на американські ЗМІ.

Як пише Red State, перед початком служби священик включив парафіянам уривок з виступу губернатора, де той говорить, що якщо пастори зніматимуть краватки під час проповіді, то це зробить церкву тимчасовим стрип-клубом. Судячи з усього, ці слова були жартом, але Маккой поставився до них серйозно.

Пастор під музику розстебнув піджак, зняв краватку і кинув його в зал. Парафіяни для повноти картини плескали та махали доларовими купюрами. Після танцю священик як ні в чому не бувало приступив до проповіді.


З архіву ПУ. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 19:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня 2020 року російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за мо...

Зеленський ще вірить у мир в очах Х**ла? Росія перекинула на Донбас безпілотники і тонни палива, - розвідка

вівторок, 19 січень 2021, 18:41

На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей із Росії перекинуто понад 22 тисячі тонн палива, військове майно і безпілотники "Орлан-10". Про це повідомляють на сайті Головного управління розвідки Міноборони України. За даними відом...