
Влада Мурманської області запропонувала співробітникам незалежної газети з Апатитів «Двічі два» влаштуватися двірникам в рамках програми підтримки бізнесу, постраждалого від пандемії коронавірусу. Про це повідомляє «Новая газета», передають Патріоти України.
Зазначається, що вакансій двірників на всіх не вистачило, і в першу чергу на нову роботу влаштувався гендиректор газети. Основним джерелом доходів газети, яка видається близько 30 років, була реклама, тому, коли рекламний ринок у зв'язку з пандемією зупинився, газета звернулася за допомогою до держави. В рамках програми по боротьбі з безробіттям мурманський уряд організував для співробітників газети суспільно-корисні роботи.
Двірниками стали гендиректор, випусковий редактор, репортер і два дизайнери. Для інших працівників вакансій не знайшлося. При цьому редакція продовжує видавати газету. «Двічі два» - найстаріше незалежне друковане видання Мурманської області. Доходів у редакції немає з 25 березня, а залишками коштів газета оплачує послуги друкарні.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...