Навіть важко повірити, що цей вусань - не іграшка: "Найбільш здивований кіт у світі" став зіркою соцмереж (фото)

Через свою незвичайну зовнішність кіт Потейто ("Картопля" у перекладі із англійської) став зіркою соціальних мереж. В інстаграм на чотирилапого підписалося майже 80 тисяч користувачів, зазначають Патріоти України.

Потейто завжди виглядає здивованим через свої незвичайні очі. Коли Ешлі Норлієн побачила цей погляд, то не змогла пройти повз. "З якого б кута не дивився Потейто завжди виглядає незвично. А іноді його величезні очі нагадують погляд Кота в чоботях із мультфільму про Шрека", – зазначила Норлієн.

Такої ж думки виявилися й підписники Потейта в інстаграм, яких назбиралися майже 80 тисяч. Вони часто пишуть йому компліменти та дякують за позитивні емоції.

Крім того, люди часто розпитують про здоровʼя кота, адже переконані, що він має якісь хвороби. За словами Ешлі, крім особливого здивованого погляду, Потейто нічим не відрізняється від інших чотирилапих.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....