Навіть вторгнення пережив без пошкоджень: Під Києвом знайшли ВАЗ без пробігу, який простояв у гаражі 50 років (фото)

В Ірпені на Київщині виявили ВАЗ-2102 фактично без пробігу, який простояв у гаражі 50 років. Про унікальну знахідку повідомив блогер з ніком Roma Urraco, передають Патріоти України.

"Найкраща знахідка за весь час: в наші руки потрапила абсолютно нова "Двійка" ВАЗ-2102 дуже раннього 1972 року випуску з пробігом усього 80 кілометрів! Машина цілих 50 років простояла в гаражі під Києвом", – зазначив він.

За словами блогера, єдиною поїздкою "двійки" за пів століття був перегін до Ірпеня, після чого машину поставили у гараж і не користувалися. "Власником був лікар. Він жив в Ірпені, а працював у Києві. Продав хату батьків і за ці гроші купив машину (нагадаємо, що в СРСР автівки були дуже дорогими і дефіцитними. – Ред.). Він не умів їздити. Йому її пригнали з Києва. Там був типу автосалон. 50 років машина простояла в гаражі", – зазначили у відео.

Проте власник подбав про правильне зберігання. Колеса завбачливо зняли, підвіску розвантажили, поставили універсал на колодки. З автівки зняли багаторічний пил, помили, почистили карбюратор, замінили масло в редукторі, злили старий бензин, антифриз та гальмівну рідину, замінили акумулятор. Що цікаво, що ні дзеркало, ні двірники на авто ніколи не ставили. Вони так і залишилися запакованими у багажнику.

Покарання за неявку до ТЦК: В Україні посилять відповідальність, зокрема кримінальну

понеділок, 11 грудень 2023, 8:07

У В новому законопроєкті про зміни до мобілізації можуть посилити покарання за неявку до ТЦК - збільшити термін арешту, штрафи, заочно притягати до відповідальності. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають Патріоти України. За інфо...

Бідолаха скаржився на головні бої та судоми: Чоловік підхопив інфекцію через неправильне вживання свинини. Лікарі виявили в організмі 700 стьожкових червів (фото)

понеділок, 11 грудень 2023, 7:44

Зазначається, що 43-річний Чжу Чжун-фа з міста Ханчжоу на сході Китаю щонайменше місяць скаржився на напади та головні болі, проте до фахівців не поспішав іти. Коли терпіти вже було неможливо він звернувся до лікаря. Пацієнт помітив, що судоми і мігрен...