Навколо УПЦ МП новий скандал: Онуфрій підвищив до єпископа фігуранта нещодавнього гей-скандалу у Чернівцях

Архімандрит Микита висвячений на єпископа

Секретаря єпархії Чернівецької філії УПЦ МП архімандрита Микиту (Сторожука) висвячують на єпископа. Архієрейська хіротонія відбувається в прямому ефірі. Звершує її глава Московської церкви в Україні митрополит Онуфрій у співслужінні митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія та сонму архієреїв УПЦ МП.

Дійство відбувається в Феофанії, особистій резиденції митрополита Онуфрія.

Згідно рішення Священного Синоду УПЦ від 23.11.2022, клірик Чернівецько-Буковинської єпархії архімандрит Микита (Сторожук) обраний єпископом Івано-Франківським та Коломийським.

Одразу після цього рішення СБУ в ході перевірки приміщення УПЦ (МП) на Буковині виявила методички з Москви, російське громадянство у керівництва єпархії та посвідчення окупантів.

Сам же архімандрит Микита втрапив у секс-скандал. Разом із офіційним повідомленням СБУ мережу також облетіли знімки секретаря єпархії у спідній білизні. Додавалося і фото роздягненого 17-річного хориста. Блогери та ряд ЗМІ, посилаючись на власні джерела, писали, що під час обшуку правоохоронці заскочили їх в момент фізичної близькості.

Архімандрит Микита записав відеозвернення, у якому розповів свою версію подій. Він прямо не заперечив факт скандального інциденту з оголеним хористом, натомість акцентував увагу на відсутності доказів.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...