Навмисно не вигадаєш: На Волині чоловік викинувся з вікна 4-го поверху, а потім... пограбував смітник (відео)

Подія була знята мешканцями будинку на відео. Чоловік одягнений в чорну толстовку і капюшон. Спочатку він стояв на вікні, потім в квартирі з’явився ще один чоловік, який почав хапати першого за обидві руки, але той намагався відбиватися і все-таки зістрибнув з вікна вниз, інформують Патріоти України.

Коли чоловік вистрибнув з вікна та впав внизу у дворі, він відразу піднявся і швидким кроком, накульгуючи, пішов. За інформацією місцевих ЗМІ, чоловік розповів поліцейським, що він хотів накласти на себе руки. При цьому самі правоохоронці заявляють, що фігурант є 40-річним жителем Рівненської області і після стрибка з вікна він намагався вкрасти урну. Поліцейські затримали чоловіка за грабіж, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.