Навряд чи ви про це здогадувались: Вчені з'ясували, коли люди частіше брешуть

Якщо людина бреше, то це може залежати від багатьох факторів. Зокрема, відіграє роль спосіб комунікації, близькість із співрозмовником та інтервал спілкування. Дослідження провів професор Орегонського університету Девіда Марковіца та заявив, що люди рідше брешуть один одному в електронному листі, інформують Патріоти України.

Що показало дослідження

Так, у дослідженні взяли участь 250 осіб, яких попросили під час соціальної взаємодії фіксувати випадки, коли вони співрозмовнику говорили неправду. Експеримент тривав тиждень.

Дослідження показало, що найчастіше люди говорили неправду не під час телефонної розмови (11,8%), а по відеозв'язку (12,3%). Однак, найменший відсоток був під час листування електронною поштою (7,8%).

За словами професора, результати збігаються з дослідженням 2004 року, проведеним Джеффом Хенкоком. Він тоді попросив 28 студентів фіксувати протягом тижня епізоди брехні під час спілкування з іншими людьми. Тоді він з'ясував, що найчастіше люди брехали телефоном, а найрідше – у електронному листі. У висновку дослідник заявив, що частота і глибина брехні залежить від того, наскільки легко людям комунікувати та чи можуть отримати миттєву відповідь.

Окрім того,Марковіц заявив, що потрібно провести додаткові дослідження, аби зрозуміти, чи різні засоби комунікації можуть призвести до різних показників.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг