Назад дороги не буде? Яка в армії доля мобілізованих, у котрих ВЛК "не помітила" серйозні хронічні захворювання

Рекрути, які вже пройшли співбесіду, ТЦК і ВЛК, вирушають до навчального центру на базову загальновійськову підготовку, яка зазвичай триває п'ять тижнів. Один з таких розповів виданню "Українська правда" на умовах анонімності, що саме на цьому етапі виникають труднощі в тих, хто має проблеми зі здоров'ям, які "не помітили" лікарі.

Спікер наголошує, що "учебка" — доволі виснажлива штука, а для немолодих або хворих людей вона може бути навіть фатальною.

"Я бачив випадки, коли хвора людина добровільно мобілізується, кажучи, що здорова, а потім мучиться. Але зворотного шляху немає, — розповідає рекрут. — Я бачив, як у декого загострювалися хронічні хвороби. Їх клали в госпіталі, а потім повертали в "учебку" для повторного проходження курсу. Якщо з ними знову щось трапляється, все повторюється. Це просто колесо сансари".

Хто і навіщо закидає кросівки на лінії електропередач по всьому світу, і чому не варто їх чіпати

субота, 20 липень 2024, 21:00

У якому б куточку світу ви не опинилися, вам, ймовірно, зустрінуться кросівки, що висять на лінії електропередач. Це зовсім не рідкість у нашому світі й дослідники зазначають, що на те є маса причин, передають Патріоти України з посиланням на IFLScienc...

Росіяни бунтують проти блекауту: У Анапі слідом за Краснодаром жителі вийшли вимагати електрики (відео)

субота, 20 липень 2024, 20:45

У російській Анапі місцеві жителі слідом за жителями Краснодара перекрили дорогу через відсутність електрики, передають Патріоти України з посиланням на "Медуза" з посиланням на телеграм-канали Baza і "Осторожно, новости". Протестувальники в Анапі пере...