Назад у СРСР: У Росії на голосуванні за обнулення Путіна влаштували "сталінський" флешмоб (фото)

Дві ділянки для голосування за поправки до Конституції Росії в селі Горбунки у Ленінградській області прикрасили в "сталінському" стилі 30-х років. Ініціатори такого дизайну заявили, що вирішили оформити все з "колоритом і ностальгією 1936 року", пише "Бумага", посилаючись на заяву Ломоносівського районного палацу культури у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

Зокрема, в приміщенні розмістили бюст Леніна, розвісили комуністичні прапори і плакати з радянськими гаслами "Колгосп – справа добровільна" і "Темп – тільки ударний". Члени виборчої комісії стверджують, що нібито отримали "безліч схвалень і позитивних оцінок "свого "дизайнерського" рішення.

Що стосується жителів села, то вони хвалилися, що на виборчих дільницях могли сфотографуватися з НКВСівцем і фізкультурником.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...