"Назад в 90-е": Мережу обурила поява політичних "рабів" у Києві (фото)

В Україні відновили популярну в 90-х традицію вішати борди з політичною агітацією на людей. Фотографію такого агітатора опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст і блогер Євген Манженко, повідомляють Патріоти України.

Він зазначив, що раніше на пострадянському просторі така практика агітації була визнана образою людської гідності.

"Раби-борди були популярні в Росії в 90-х (це вигідно - економія на рекламних носіях). Але популярними були недовго - ефект був трошки зовсім не той. Навіть росіяни це сприймали як огидну експлуатацію і образу людської гідності. Яке прикре самогубство" , - пише блогер.

Слід зазначити, що на борді, прикріпленому до спини агітатора, є граматичні помилки, а сам він оформлений в кольорах "Партії Регіонів" зразка 2012 року. Сам агітатор при цьому ображеним себе не відчуває і на фото посміхається.

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...