"Назад в 90-е": Мережу обурила поява політичних "рабів" у Києві (фото)

В Україні відновили популярну в 90-х традицію вішати борди з політичною агітацією на людей. Фотографію такого агітатора опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст і блогер Євген Манженко, повідомляють Патріоти України.

Він зазначив, що раніше на пострадянському просторі така практика агітації була визнана образою людської гідності.

"Раби-борди були популярні в Росії в 90-х (це вигідно - економія на рекламних носіях). Але популярними були недовго - ефект був трошки зовсім не той. Навіть росіяни це сприймали як огидну експлуатацію і образу людської гідності. Яке прикре самогубство" , - пише блогер.

Слід зазначити, що на борді, прикріпленому до спини агітатора, є граматичні помилки, а сам він оформлений в кольорах "Партії Регіонів" зразка 2012 року. Сам агітатор при цьому ображеним себе не відчуває і на фото посміхається.

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...