Наздогнати доходи та відкладений попит: Косметичні та перукарські салони в Україні почали працювати цілодобово

Найбільшим попитом вночі користуються вакуумні масажі для схуднення, епіляція та косметичні пілінги.

Косметичні та перукарські центри в містах почали працювати цілодобово. Таку послугу запровадили вперше. Клієнтам, які приходять із 23.00 до 7 ранку дають знижку, повідомляють Патріоти України.

"Через соціальну дистанцію та додаткову обробку приміщень після кожного клієнта, ми не можемо записувати людей так часто як раніше, а попит є чималий. Приміром до введення нічних змін мала записи вже до липня", - каже косметолог Олена Князюк.

За нічні зміни працівникам доплачують 30% до зарплати, а також дають безкоштовно чай, каву і годують вечерею. "Вночі переважно приходить молодь чи зайняті люди. В нас і до карантину просили пізні зміни, але раніше не мали можливості", - продовжує Олена.

Найбільшим попитом вночі користуються вакуумні масажі для схуднення, епіляція та косметичні пілінги. На нічні стрижки перейшли і перукарі. Вечірні зміни в більшості перукарень продовжили до 23.00.

"Клієнти благають, щоб чим швидше привели в порядок. Багато приходить фарбуватись і стригтись, а це мінімум дві години. Ми працюємо по 6 годин. Кожен майстер може взяти не більше 3 клієнтів, тому розписали зараз три зміни. Нашу роботу оплачують клієнти. Стрижки і фарбування подорожчали в середньому на третину. Але думаю після відміни карантину повернемось в нормальний режим роботи. А от ціни вже назад не повернемо", - говорить перукар Галина Зелінська із Києва.

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Бережіться! Дослідження виявило нові факти про коронавірус у дітей

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:56

Діти, з коронавірусом, які не мають симптомів захворювання, насправді переносять менше вірусу, аніж ті у котрих хвороба проявляється. Таке дослідження провели серед 817 дітей в дев'яти американських та канадських лікарнях, повідомляє Journal Clinical M...