Наживаються на паніці: У Росії почали "впарювати" заговорену від коронавірусу воду і протигази (фото)

Через поширення по світу коронавірусу в Росії почали продавати "цілющі" банки, протигази проти інфекції і заговорену воду. Про це повідомляється в матеріалі "360", передають Патріоти України.

Так, зачарована вода "від коронавірусу" в мережі продається за ціною 200 рублів за 0,5 літра. В описі зазначено, що вона допоможе уникнути злощасного вірусу, а в разі зараження – перенести недугу легко і швидко.

Журналісти спробували придбати диво-воду. Продавець виявився веселим чоловіком, який відразу пояснив, що це – такий жарт. Своїм оголошенням, як заявив росіянин, він намагався розрядити обстановку і змусити людей задуматися.

"Це все, насправді, великий жарт, щоб відкрити людям очі на ту паніку, яку вселяють. Ось біжіть, купуйте маски. А це жарт, що показує – подумайте перш ніж щось робити, не кидайтеся на все і вся", – сказав Олександр Смірнов.

Він зазначив, що люди в основному позитивно реагують на оголошення, проте одна жінка залишилася незадоволена тим фактом, що це жарт. Вона наполегливо намагалася придбати чарівний товар.

Інший продавець продає в Чебоксарах протигаз від коронавірусу. В описі зазначено всі характеристики об'єкта.

Продавець з Єкатеринбурга продає лікувальні банки виробництва СРСР по 50 рублів за штуку. Щоправда, придбати можна тільки всі відразу, поштучно не відпускають.

"Страждають зуби і мікрофлора кишечника": Супрун попередила про небезпеку популярного продукту

понеділок, 17 лютий 2020, 8:13

Уляна Супрун розповіла, що важливо знати про цукор, а також повідомила, що популярний продукт має негативний вплив на організм. Тому його краще звести до мінімуму, передають Патріоти України. "Коли ми думаємо про щось солодке, зазвичай представляємо шо...

"Однажды наш танкист подбил вражеский танк Т-64 и увидел в прицел, как экипаж спасается бегством. Он мог их добить, но не стал этого делать. Экипаж не выжил - их накрыли свои же", - ветеран АТО

понеділок, 17 лютий 2020, 7:22

"Каждый год в феврале в Украине традиционно вспоминают трагическую дату - годовщину выхода военных из дебальцевского окружения. Бои за Дебальцево, развернувшиеся ровно 5 лет назад, привели к потере самого крупного железнодорожного узла Левобережья", - ...