Назвали "героєм": У РФ з почестями поховали "вагнерівця", засудженого за замовне вбивство

На війні в Україні ліквідований найманець ПВК Вагнер Руслан Джафаров. Чоловік був засуджений за замовне вбивство, але в РФ його поховали як "героя", передають Патріоти України.

Після успішної "денацифікації" в Україні "вагнерівця" представили до нагороди, пишуть російські пропагандистські ЗМІ.43-річний Джафаров був родом з Білої Калитви Белокалитвинского району Ростовської області.

До недавнього часу він відбував покарання в одній з колонії за замовне вбивство підприємця. Однак достроково звільнився для участі у війні проти України.

Похорон ліквідованого окупанта відбувся 13 лютого. На його похоронах була почесна варта з дітей "Юнармії". Крім того, на церемонії показували фільм про загарбника.

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...

В порту Одеси обвалився склад. Під завалами опинились люди . Нажаль не минулося без жертв (відео)

неділя, 21 липень 2024, 13:30

Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту і бензорізу, деблокували громадянина, 1990 року народження. Постраждалому надали домедичну допомогу і передали медикам. . "На жаль, другого чоловіка, громадянина 1993 року народження, рятувальники ви...