
У Києві на Подолі двоє росіян побили хлопця, який розпивав на вулиці слабоалкогольні напої. Обом уже оголосили підозру в грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжувалося особливою зухвалістю. Про це повідомляється на сторінці Київської міської прокуратури у Facebook, передають Патріоти України.
За даними слідства, 3 квітня група молодих людей на Поштовій площі на Подолі побачили хлопця і дівчину, які вживали слабоалкогольні напої. Вони відрекомендувалися громадянами України й активістами, а також зробили парі зауваження, яке супроводжувалося нецензурними висловлюваннями.

"На зауваження хлопець відразу заховав металеві банки в паперовий пакет, але молодики продовжили нецензурно лаятися, а потім повалили його на землю і почали бити ногами і руками в ділянку голови, тулуба і ніг", – уточнили в прокуратурі.
Встановлено, що хуліганські дії скоїли двоє громадян Росії 1989 і 1993 років народження. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Щодо молодих людей, які розпивали алкоголь, складено адміністративні протоколи.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...