
У Києві на Подолі двоє росіян побили хлопця, який розпивав на вулиці слабоалкогольні напої. Обом уже оголосили підозру в грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжувалося особливою зухвалістю. Про це повідомляється на сторінці Київської міської прокуратури у Facebook, передають Патріоти України.
За даними слідства, 3 квітня група молодих людей на Поштовій площі на Подолі побачили хлопця і дівчину, які вживали слабоалкогольні напої. Вони відрекомендувалися громадянами України й активістами, а також зробили парі зауваження, яке супроводжувалося нецензурними висловлюваннями.

"На зауваження хлопець відразу заховав металеві банки в паперовий пакет, але молодики продовжили нецензурно лаятися, а потім повалили його на землю і почали бити ногами і руками в ділянку голови, тулуба і ніг", – уточнили в прокуратурі.
Встановлено, що хуліганські дії скоїли двоє громадян Росії 1989 і 1993 років народження. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Щодо молодих людей, які розпивали алкоголь, складено адміністративні протоколи.

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...