
У Києві на Подолі двоє росіян побили хлопця, який розпивав на вулиці слабоалкогольні напої. Обом уже оголосили підозру в грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжувалося особливою зухвалістю. Про це повідомляється на сторінці Київської міської прокуратури у Facebook, передають Патріоти України.
За даними слідства, 3 квітня група молодих людей на Поштовій площі на Подолі побачили хлопця і дівчину, які вживали слабоалкогольні напої. Вони відрекомендувалися громадянами України й активістами, а також зробили парі зауваження, яке супроводжувалося нецензурними висловлюваннями.

"На зауваження хлопець відразу заховав металеві банки в паперовий пакет, але молодики продовжили нецензурно лаятися, а потім повалили його на землю і почали бити ногами і руками в ділянку голови, тулуба і ніг", – уточнили в прокуратурі.
Встановлено, що хуліганські дії скоїли двоє громадян Росії 1989 і 1993 років народження. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Щодо молодих людей, які розпивали алкоголь, складено адміністративні протоколи.

З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...