
У Києві на Подолі двоє росіян побили хлопця, який розпивав на вулиці слабоалкогольні напої. Обом уже оголосили підозру в грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжувалося особливою зухвалістю. Про це повідомляється на сторінці Київської міської прокуратури у Facebook, передають Патріоти України.
За даними слідства, 3 квітня група молодих людей на Поштовій площі на Подолі побачили хлопця і дівчину, які вживали слабоалкогольні напої. Вони відрекомендувалися громадянами України й активістами, а також зробили парі зауваження, яке супроводжувалося нецензурними висловлюваннями.

"На зауваження хлопець відразу заховав металеві банки в паперовий пакет, але молодики продовжили нецензурно лаятися, а потім повалили його на землю і почали бити ногами і руками в ділянку голови, тулуба і ніг", – уточнили в прокуратурі.
Встановлено, що хуліганські дії скоїли двоє громадян Росії 1989 і 1993 років народження. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Щодо молодих людей, які розпивали алкоголь, складено адміністративні протоколи.

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...