Побили рекорд: Названо найпопулярніші авто з пробігом в Україні, які найчастіше купують

У жовтні 2020 року українські номери отримали 38,8 тисячі легкових автомобілів з пробігом, які завезли з-за кордону. Це рекордний показник з початку року. При покупці авто з пробігом українці більше віддавали перевагу машинам з бензиновими двигунами. Минулого місяця таких авто було продано 58%, передають Патріоти України.

З усіх проданих авто, машини на дизелі склали 29%, авто на газі - 10%, гібриди і електромобілі хоч і набирають популярність в українців, але поки їх частка становила лише 3%.

Найпопулярніші вживані авто в Україні в жовтні, ввезені з-за кордону

  1. Renault Megane посів першу сходинку рейтингу. У жовтні українці зареєстрували 2423 старих авто цієї моделі;
  2. Volkswagen Passat - 2022 вживаних машин;
  3. Skoda Octavia - 1996 старих авто;
  4. Volkswagen Golf - 1961 автомобіль з пробігом;
  5. Ford Focus - 1474 машини з пробігом.

У жовтні частка авто віком до 5 років становила 30%; 6-10 років також 30%; іномарки старше 10 років - 40%. Всього з початку 2020 року українську реєстрацію отримали 281,1 тисячі ввезених з інших країн уживаних легкових автомобілів. Це в 4,1 раза більше кількості реєстрацій нових машин за такий же період.

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...

Українці можуть недорого утеплити квартиру чи будинок - експерт розповів про лайфхак

четвер, 2 лютий 2023, 17:56

Українці можуть утеплити свою оселю за допомогою кондиціонера. Щодо витрати електроенергії, це вийде в два рази дешевше, аніж під час використання звичайного обігрівача. Про це розповів голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. Він додав, що перед...