Головні щасливчики місяця: Астрологи розповіли, які 4 знаки Зодіаку в листопаді вищі сили захистять від неприємностей

Астрологи розповіли, представники яких знаків Зодіаку можуть розраховувати на допомогу вищих сил у листопаді. Про це пише ресурс "Слова і фрази", передають Патріоти України.

Близнюки

В кінці місяця представники цього знака отримають інформацію, яка допоможе їм поліпшити своє життя. Вона може приходити непрямими шляхами: вони підслухають чиюсь розмову, дізнаються чужий секрет, присниться віщий сон або голосно заговорить інтуїція. Близнюки отримають інформацію, пов'язану з роботою і питаннями здоров'я.

Лев

Леви відчують заступництво вищих сил - наприклад, несподівано продасться "неліквідна" квартира або вони виявляться багатими спадкоємцями невідомого дядечка. Також Леви будуть захищені від негативного енергетичного впливу на сім'ю і навіть зможуть очиститися від родового прокляття.

Діва

Перед Дівами відкриються таємниці близького оточення. Не інакше як вищі сили спрямують до них того, хто розповість їм по секрету щось важливе. Діви будуть захищені від негативної енергетики в спілкуванні з неприємними людьми.

Скорпіон

Представники цього знака будуть під захистом в ситуаціях, де під загрозою опиниться здоров'я, зовнішність або репутація. З 15 листопада вони зможуть змінити імідж і поміняють ставлення оточуючих до себе. Також зірки допоможуть їм вчасно зупинитися, якщо вони оберуть не той шлях. Скорпіони також будуть проникливі в життєво важливих питаннях.

З п'яти розтинів, лише один без COVID-19: Патологоанатом розповів про моторошні реалії лікарень в Україні

вівторок, 24 листопад 2020, 14:28

Коронавірус видозмінює легені так, що патологоанатоми порівнюють орган з печінкою. Вони стають щільними, усипані тромбами. Українські медики, які вивчають тіла померлих від COVID-19 розповідають, з чим їм доводиться зіштовхувати щодня. Так, в одному з ...

Залишають салон першими: Стюардеса розповіла про секретні способи зірок залишатися непоміченими в літаку (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:22

Американська стюардеса поділилася секретними способами знаменитих людей залишатися непоміченими під час перельоту на літаку. Так, багато хто з них подорожує інкогніто, передають Патріоти України. В першу чергу, за словами бортпровідниці, відомі особист...