Названо найсміливіший знак Зодіаку - легко може вирішити всі проблеми

Астрологи вважають Овна одним з найбільш емоційних знаків Зодіаку, але також він, на їхню думку є найсміливішим представником гороскопу. Про це пише "Єва", передають Патріоти України.

Овен йде по життю з упевненістю і напором. Вони імпульсивні і запальні, часто діють не подумавши, але ось боягузтво їм практично незнайоме. Є не так багато речей, які здатні викликати страх у представників цього знака.

При цьому Овни досить обережні і розумні і з успіхом уникають потенційно небезпечних ситуацій. Однак зрідка вони все ж потрапляють в них через свій запал, азартність і природну агресивність.

Це люди дії і напору. Сумніви їм чужі, вони сміливо борються з обставинами, які викликають у інших паніку. Разом з тим, їх підвищена імпульсивність нерідко і заводить їх у складні ситуації.

Скрепи високодуховні: Російські фани почали відписуватися від сторінки актора Пашиніна після прохання про допомогу

понеділок, 20 вересень 2021, 20:44

Російський актор Анатолій Пашинін, який переїхав в Україну ще 7 років тому, залишився без засобів до існування. Раніше на своїй сторінці в соцмережі актор зізнався, що не має заробітків в Україні і фактично живе за рахунок своєї дружини, з якою він одр...

ОАСК стане ще більш "слухняним" Банковій? Брату скандального судді Вовка повідомили нову підозру

понеділок, 20 вересень 2021, 20:22

Брату голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка Юрію Зонтову повідомили нову підозру. Про це повідомляє Центр протидії корупції, зазначають Патріоти України. . Юрій Зонтов вже підозрюється в підбурюванні до надання неправомі...