Вченим вдалося створити корову, яка може виробляти людський інсулін у своєму молоці, що в перспективі може спричинити революцію в галузі отримання цих життєво важливих ліків, передають Патріоти України.
Процес створення подібних тварин передбачає введення частини людської ДНК в коров'ячі ембріони, що дає змогу коровам виробляти інсулін у своєму молоці — метод, який використовує природну ефективність молочних залоз корови для виробництва білка.
Цей прорив значно спрощує процес, оскільки дає змогу обійтися без додаткового очищення для отримання ліків із проінсуліну. Коров'яче молоко містило значну його кількість, що свідчить про можливість його масштабного виробництва. Лише один літр такого молока може забезпечити десятки тисяч одиниць інсуліну.
У майбутньому дослідники мають намір удосконалити цей процес і в перспективі створити стадо корів, що виробляють інсулін. Цей метод може перевершити наявні технології його виробництва, такі як використання генномодифікованих дріжджів і бактерій, особливо якщо його правильно масштабувати.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...