Називали бабусею: Дівчинка раптово посивіла у 9 років - тепер їй уже 25 (фото)

25-річна Зої Міолла з Вест-Гейвена (США) почала сивіти, коли їй було лише дев'ять років. Дівчина відмовилася від фарби для волосся і полюбила природній колір. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України.

До 12 років Зої посивіла на 10 відсотків. Дівчина відчувала себе невпевнено через своє незвичайне забарвлення волосся і хотіла "злитися з натовпом" після того, як її називали бабусею. Вона фарбувала волосся протягом наступних шести років, але вирішила відмовитися від фарби у 18 років, коли вступила до художнього коледжу.

У 21 рік її сиве волосся відросло до довжини плечей, і вона змогла відрізати темне волосся, що залишилося нижче. Так Зої стала на 100% сивою.

"Я пишаюся своїм волоссям. Я не завжди приймала його і відчувала себе впевнено. Тепер це моя відмінна риса. Тепер я її обожнюю. Люди завжди думають, що вони несправжні і фарбовані", — поділилася дівчина.

Водіям на замітку! Авто з США: Які мінуси у вигідної покупки та чому такі машини можуть не пройти техогляд

понеділок, 27 березень 2023, 19:39

Останнім часом все частіше українським водіям трапляються пропозиції придбати автомобіль, пригнаний із США. Більшість із них виглядають досить вигідними. Але диявол криється в деталях. Деталях вимог до авто, передають Патріоти України. OBOZREVATEL поці...

Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...