Називав себе "бездомним графом": У США помер праправнук Льва Толстого

В американському штаті Меріленд помер Сергій Толстой - праправнук російського письменника Льва Толстого. Про це повідомила газета The Washington Post, зазначають Патріоти України.

Причина смерті 99-річного нащадка Толстого не називається, проте відомо, що у нього були проблеми із серцем, слухом та зором. Він пішов із життя у хоспісі округу Монтгомері.

Сергій був одним із понад 200 прямих родичів письменника та єдиним сином онуки Віри, яка залишила Росію у 1920 році.

Більшість життя праправнук Толстого прожив у Європі, заробляючи на життя азартними іграми, а наприкінці 1960-х років влаштувався у Вашингтоні.

Нащадок великого письменника називав себе "бездомним графом" і три десятиліття провів у притулку для незаможних. У нього не залишилося спадкоємців.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...