Називав себе "бездомним графом": У США помер праправнук Льва Толстого

В американському штаті Меріленд помер Сергій Толстой - праправнук російського письменника Льва Толстого. Про це повідомила газета The Washington Post, зазначають Патріоти України.

Причина смерті 99-річного нащадка Толстого не називається, проте відомо, що у нього були проблеми із серцем, слухом та зором. Він пішов із життя у хоспісі округу Монтгомері.

Сергій був одним із понад 200 прямих родичів письменника та єдиним сином онуки Віри, яка залишила Росію у 1920 році.

Більшість життя праправнук Толстого прожив у Європі, заробляючи на життя азартними іграми, а наприкінці 1960-х років влаштувався у Вашингтоні.

Нащадок великого письменника називав себе "бездомним графом" і три десятиліття провів у притулку для незаможних. У нього не залишилося спадкоємців.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...