Називав шлюб проституцією і радив жебракувати: Одіозний священик РПЦ заразився коронавірусом

Голова Патріаршої комісії РПЦ з питань сім'ї, захисту материнства і дитинства протоієрей Димитрій Смирнов заразився коронавірусом і був госпіталізований в Москві. Про це пише ТАСС з посиланням на джерело в Синодальному відділі із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Московського патріархату, передають Патріоти України.

Протоієрей Дмитро Смирнов відомий своїми дивними висловлюваннями - то назве цивільний шлюб проституцією, то пропонує людям "просити мілостиньку". Інформацію про COVID-19 у Смирнова підтвердила також Наталя Зубкова, дружина одного з московських священиків. Пост був опублікований 6 травня, але зараз вже видалений, але його скріни поширили в соцмережах. На них йдеться, що в лікарні опинилися багато батюшок.

"Давайте, як би це не було важко, слухатися патріарха, не ходіть до храмів, сидіть вдома, моліться келійно, побережіть отців, вони зараз на вагу золота. Разом з батюшкою зараз в лікарні отець Дмитро Смирнов, отець Микола Кречетов, отець Владислав Свєшніков і багато інших батюшок", - написала вона.

Як повідомляє церковний "Портал-Credo.Ru", РПЦ з середини квітня приховує випадки зараження серед священиків. Також повідомляється, що більшість госпіталізованих священиків перебувають в "групі ризику" - або в силу похилого віку, або через наявність хронічних захворювань, що ускладнюють перебіг коронавірусної інфекції.

Мобілізація в Україні: Коли можна не з'являтися в ТЦК після вручення повістки

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:27

В Україні немає нормативно-правового документа, який регулював би всі питання, пов'язані з врученням повісток. Про це повідомив юрист Михайло Лобунько, передають Патріоти України. Він зазначив, що варто керуватися законом України "Про мобілізаційну пі...

Стало відомо, хто з українців ризикує залишитися без виплат пенсій: озвучено категорії

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:57

Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою, передають Патріоти України. Наприклад, мо...