"Не бачу жодного локдауну": Лікар Голубовська закликала посилити карантинні обмеження (відео)

За словами медикині, більшу ефективність показав локдаун, який діяв в Україні навесні 2020 року.

Карантин зимових канікул в Україні, введений із 8 по 24 січня, повинен бути більш жорстким і діяти не менш ніж три тижні. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила провідна інфекціоністка Міністерства охорони здоров'я, професорка, докторка медичних наук Ольга Голубовська, передають Патріоти України.

Вона сказала, що нині взагалі не бачить жодного локдауну. "Чесно кажучи, я не дуже там ходжу по магазинах, але дивлюся і взагалі не бачу жодного локдауну. У чому він виражається? У метро їздять. Я, коли приходжу додому, дивлюсь у телефоні й бачу, що натовпи народу всюди: Буковель, метро, магазини...", – сказала Голубовська.

Водночас вона зазначила, що якусь роль карантинні обмеження все ж відіграють. За словами медикині, більшу ефективність показав локдаун, який діяв в Україні навесні 2020 року. "Я вже не раз казала, що клініцисти, як я, завжди будуть за обмежувальні заходи. Ми в цьому плані не об'єктивні зі зрозумілих причин. У будь-якому разі знижується кількість надходжень (пацієнтів), і в нас полегшується життя. Тому на нашу думку спиратися не треба, проте на думку професіоналів-епідеміологів варто", – наголосила лікарка.

Вона також зазначила, що обмежувальні заходи повинні бути більш жорсткими й тривати не менш ніж три тижні, якщо вже їх вводити. Говорячи про статистику щодо захворюваності на COVID-19 в Україні, Голубовська зазначила, що вона "не відповідає нічому", і багато людей, у яких з'явилися симптоми хвороби, не звертаються по медичну допомогу, тому що "не хочуть морочитися".

Буде удар! Німеччина планує скоротити базову соцвиплату - що очікувати українським біженцям

четвер, 3 квітень 2025, 7:50

У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...

Хтось отримав менше за обіцяне, а хтось не отримав нічого: Що дала березнева індексація пенсій в Україні

четвер, 3 квітень 2025, 7:44

Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...