Не бояться нічого? У Києві з'явилася висотка на місці розстрілів у Бабиному Яру (фото)

У Києві біля заповідника Бабин Яр побудували нову висотку, яка розташована на місці, де під час Другої світової війни відбувалися масові розстріли в 1941-1943 роках при Голокості. Про це передає "Київ без цензури" у Telegram-каналі. зазначають Патріоти України.

25-поверхівку з вбудовано-прибудованими офісними і торговими приміщеннями та підземним паркінгом по вулиці Олени Теліги, 25, на Сирці біля станції метро "Дорогожичі" почали зводити ще в 2008 році, але будівельні роботи час від часу переривалися - були періодичні мітинги, а за даними публікацій преси, в котловані знаходили останки та речі людей.

Історики стверджують, що основна частина розстрілів в яру, проходила на території нинішнього парку, але було у яру і відгалуження, що перетинає нинішню вулицю Е.Теліги. Зазначається, що будинок побудований саме на тому місці, де німецькі окупанти проводили розстріли мирного населення і військовополонених - в мережі опублікували фото цих самих локацій з Бабиного Яру того часу.

Важливо зауважити, що земельна ділянка по вулиці Олени Теліги, 25 офіційно, за документаціями, не входить в межі Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр, і під час будівництва підземки "Дорогожичі" поруч та тунелем на перетині з вулицею Щусєва такі трагічні останки не були виявлені.

З 2019-го будівельні роботи активно поновилися, і ось зараз за даними забудовника станом на початок вересня загальна готовність проекту становить майже 92%.

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...

З архіву ПУ. Прямо під проводами: Мережу вразив неймовірний політ українського літака-гіганта (відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 23:55

У Книгу рекордів Гіннеса внесено 240 рекордів "Мрії", але, напевно, можна було б додати й ще один. Найбільший в світі літак, український Ан-225 "Мрія", під час посадки в Болівії, пролетів під проводами лінії електропередач. Про це свідчать відео, зняті...