
У Києві біля заповідника Бабин Яр побудували нову висотку, яка розташована на місці, де під час Другої світової війни відбувалися масові розстріли в 1941-1943 роках при Голокості. Про це передає "Київ без цензури" у Telegram-каналі. зазначають Патріоти України.
25-поверхівку з вбудовано-прибудованими офісними і торговими приміщеннями та підземним паркінгом по вулиці Олени Теліги, 25, на Сирці біля станції метро "Дорогожичі" почали зводити ще в 2008 році, але будівельні роботи час від часу переривалися - були періодичні мітинги, а за даними публікацій преси, в котловані знаходили останки та речі людей.
Історики стверджують, що основна частина розстрілів в яру, проходила на території нинішнього парку, але було у яру і відгалуження, що перетинає нинішню вулицю Е.Теліги. Зазначається, що будинок побудований саме на тому місці, де німецькі окупанти проводили розстріли мирного населення і військовополонених - в мережі опублікували фото цих самих локацій з Бабиного Яру того часу.


Важливо зауважити, що земельна ділянка по вулиці Олени Теліги, 25 офіційно, за документаціями, не входить в межі Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр, і під час будівництва підземки "Дорогожичі" поруч та тунелем на перетині з вулицею Щусєва такі трагічні останки не були виявлені.
З 2019-го будівельні роботи активно поновилися, і ось зараз за даними забудовника станом на початок вересня загальна готовність проекту становить майже 92%.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...