"Не буду продавати, хай краще згниє": Експерт порадив, як українцям стати заможнішими

Традиційно, українське суспільство було більш аграрним, ніж ремісничим. Через це народ України не був таким ініціативним і підприємливим, як, переважно, міське населення Європи.

Сергій Марченко. Фото: соцмережі.

Україна має стати заможною до 2030 року. Президент підписав указ про дотримання 17 цілей сталого розвитку. Перша - подолання бідності. Основна причина бідності – окупація України більшовиками і знищення всіх, хто намагався заробляти. Будь-яка ініціатива знищувалася, а підприємливі люди таврувалися "баригами" і "спекулянтами", вважає засновник рекрутингової агенціі "Борщ – Рекрутинг Майбутнього" Сергій Марченко. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Зараз в це важко повірити, але в Радянському Союзі люди соромилися продавати свою городину на базарі. Коли був підлітком, спитав у бабусі, чому вона не продасть на базарі полуницю, якої у нас було багато. Вона дуже розсердилася. "Я ніколи не буду торгувати на базарі! Це ж сором який! Хай воно краще погниє".. Людей з такими переконаннями вистачає і зараз. Без подолання цього ментального табу на підприємництво, перемогти бідність дуже тяжко. Деякі люди просто бояться заробляти, щоб не засуджували оточуючі", - говорить Сергій Марченко.

Традиційно, українське суспільство було більш аграрним, ніж ремісничим. Через це народ України не був таким ініціативним і підприємливим, як, переважно, міське населення Європи. Европейці більше торгували, частіше їздили в інші міста, бачили більше можливостей розбагатіти, ніж українські хлібороби, каже експерт з ринку праці.

"За роки незалежності українці почали звикати до приватної власності. Якщо раніше діти хотіли ставати космонавтами, зараз вони прагнуть бути ІТшниками, блогерами, геймерами і заробляти на своїх хобі. Нове покоління набагато сильніше орієнтоване на заробіток, ніж старше. Зараз дуже часто 20-ти річні діти заробляють більше 40-річних батьків", - підкреслив експерт.

Як не парадоксально, держава має повернутися обличчям до багатих людей. Зараз всі кошти йдуть на пенсії та допомогу бідним. Але, якби держава підтримувала підприємців, популяризувала розвиток бізнесу, в країні стало б більше підприємців. А більше підприємців – це більше податків і, як результат, значно більше грошей на пенсії та соціальні видатки, зауважив Марченко.

"Треба відкрити ринок землі для зовнішніх інвесторів. Це дозволить залучити в українську економіку дуже багато грошей і дозволить селянам отримати справедливу ціну і орендну плату за свою землю. Це нонсенс, що українські чорноземи коштують в десятки разів дешевше бідних європейських грунтів Німеччини чи Данії. Знизити податки на заробітну плату, щоб стимулювати бізнес наймати більше людей. Підвищити податки на нерухомість, щоб будинки і заводи не руйнувалися, як зараз, або приводилися до ладу, або продавалися більш ефективним власникам", - зазначив експерт.

Субсидії з вересня будуть чи ні? Ось що треба знати українцям та кому потрібно буде подати заяву

понеділок, 9 вересень 2024, 15:30

У вересні 2024 року українці продовжать отримувати субсидії на житлово-комунальні послуги, більшість з яких призначать автоматично. Однак деяким категоріям громадян, зокрема орендарям та внутрішньо переміщеним особам, потрібно буде подати заяву особист...

Сторіччя святкувала вже з чистими легенями: Бабуся, яка курила з підліткового віку, кинула дурну звичку у 95 (фото)

понеділок, 9 вересень 2024, 14:52

Пенсіонерка досягла свого 100-річчя, попри те, що більшу частину життя викурювала по 20 сигарет на день. Лікарі сказали, що у неї "чисті легені і серце, що б'ється, як дзвін". Про це пише New York Post, передають Патріоти України. Мері "Моллі" Реппер, ...