"Не буду продавати, хай краще згниє": Експерт порадив, як українцям стати заможнішими

Традиційно, українське суспільство було більш аграрним, ніж ремісничим. Через це народ України не був таким ініціативним і підприємливим, як, переважно, міське населення Європи.

Сергій Марченко. Фото: соцмережі.

Україна має стати заможною до 2030 року. Президент підписав указ про дотримання 17 цілей сталого розвитку. Перша - подолання бідності. Основна причина бідності – окупація України більшовиками і знищення всіх, хто намагався заробляти. Будь-яка ініціатива знищувалася, а підприємливі люди таврувалися "баригами" і "спекулянтами", вважає засновник рекрутингової агенціі "Борщ – Рекрутинг Майбутнього" Сергій Марченко. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Зараз в це важко повірити, але в Радянському Союзі люди соромилися продавати свою городину на базарі. Коли був підлітком, спитав у бабусі, чому вона не продасть на базарі полуницю, якої у нас було багато. Вона дуже розсердилася. "Я ніколи не буду торгувати на базарі! Це ж сором який! Хай воно краще погниє".. Людей з такими переконаннями вистачає і зараз. Без подолання цього ментального табу на підприємництво, перемогти бідність дуже тяжко. Деякі люди просто бояться заробляти, щоб не засуджували оточуючі", - говорить Сергій Марченко.

Традиційно, українське суспільство було більш аграрним, ніж ремісничим. Через це народ України не був таким ініціативним і підприємливим, як, переважно, міське населення Європи. Европейці більше торгували, частіше їздили в інші міста, бачили більше можливостей розбагатіти, ніж українські хлібороби, каже експерт з ринку праці.

"За роки незалежності українці почали звикати до приватної власності. Якщо раніше діти хотіли ставати космонавтами, зараз вони прагнуть бути ІТшниками, блогерами, геймерами і заробляти на своїх хобі. Нове покоління набагато сильніше орієнтоване на заробіток, ніж старше. Зараз дуже часто 20-ти річні діти заробляють більше 40-річних батьків", - підкреслив експерт.

Як не парадоксально, держава має повернутися обличчям до багатих людей. Зараз всі кошти йдуть на пенсії та допомогу бідним. Але, якби держава підтримувала підприємців, популяризувала розвиток бізнесу, в країні стало б більше підприємців. А більше підприємців – це більше податків і, як результат, значно більше грошей на пенсії та соціальні видатки, зауважив Марченко.

"Треба відкрити ринок землі для зовнішніх інвесторів. Це дозволить залучити в українську економіку дуже багато грошей і дозволить селянам отримати справедливу ціну і орендну плату за свою землю. Це нонсенс, що українські чорноземи коштують в десятки разів дешевше бідних європейських грунтів Німеччини чи Данії. Знизити податки на заробітну плату, щоб стимулювати бізнес наймати більше людей. Підвищити податки на нерухомість, щоб будинки і заводи не руйнувалися, як зараз, або приводилися до ладу, або продавалися більш ефективним власникам", - зазначив експерт.

Поляк, який прихистив українців, отримав листа із погрозами

неділя, 4 грудень 2022, 14:28

У Польщі чоловіку, який підтримує Україну у війні з російськими окупантами і надав прихисток українцям, пригрозили спалити будинок. Справою займається прокуратура. Про це повідомляє Bielsko.info, передають Патріоти України. Інцидент стався у Бельському...

Військовий ЗСУ зворушливо освідчився в коханні у Мукачівському замку (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 14:00

У Мукачівському замку "Паланок" під час концерту військового оркестру молодий юнак, боєць Збройних Сил України освідчився в коханні своїй дівчині. Про це у facebook повідомляє Мукачівська міська рада, передають Патріоти України. Надзвичайно романтична ...