Не було таких коштів: Літня жінка опинилася в лікарні через помилку в рахунку за воду, за її життя вели боротьбу

88-річна жінка з Італії потрапила до лікарні через помилку у рахунку за воду. Про це повідомляє la Repubblica, передають Патріоти України.

Катерина Джовінаццо з комуни Кампороссо отримала рахунок на 15,3 тисячі євро за користування водопроводом з серпня по жовтень. Побачивши таку суму, пенсіонерка відчула себе погано, оскільки за її розрахунками мала заплатити лише 55 євро.

Щобільше, виявилось, що водопровідна компанія вже зняла з її рахунку половину суми. Після цього у Джовінаццо стався напад, і вона потрапила до реанімації.

Незабаром з'ясувалося, що в компанії переплутали рахунки жінки та іншого клієнта. Водопровідники заявили, що зняті помилково гроші автоматично повернуться на рахунок. Попри те, що ситуація прояснилася, Джовінаццо все ще знаходиться в лікарні, а її сім'я побоюється за її життя.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...