
Американські медики назвали черговий нетиповий симптом коронавірусу - постійну гикавку. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України.
Американські вчені посилаються на випадок 62-річного жителя Чикаго, який потрапив до лікарні в квітні через гикавку, яка була безперервною чотири дні. Обстеження показало, що чоловік страждав від діабету, гіпертонії та ішемічної хвороби серця. Також аналізи на COVID-19 дали позитивний результат, а рентген показав ураження легень.
При цьому основних симптомів коронавірусу таких, як кашель, жар, закладеність носа, біль у горлі або грудях і задишка, у нього не було. "Наскільки нам відомо, це перший звіт про стійку гикавку як скаргу в пацієнта з позитивним результатом на COVID-19", - зазначають вчені. Лікарі закликали колег звертати увагу на пацієнтів, які скаржаться на постійну гикавку.
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...