
Національна поліція не вважає, що причиною пожежі в психіатричній лікарні в Одесі був підпал. Про це в ефірі програми «Нині вже» заявила начальник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Одеській області Любов Гордієвська, передають Патріоти України.
За словами Гордієвської, за фактом пожежі були відкриті кримінальні справи. Перше – порушення правил пожежної безпеки, друге – умисне вбивство.
«Щодо підпалу, ні один чоловік з працівників поліції не коментував про підпал», — сказала вона.
Як заявив заступник директора департаменту ДСНС Руслан Буханець, хтось всередині корпусу впустив запалений сірник або щось інше, в результаті чого і сталося загоряння.
«Причина пожежі за попередніми даними — це дії людини. Тобто занесення стороннього джерела запалювання. Вона не пов’язана з несправністю обладнання або іншими подібними причинами», — зазначив Руслан Буханець.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...