
Національна поліція не вважає, що причиною пожежі в психіатричній лікарні в Одесі був підпал. Про це в ефірі програми «Нині вже» заявила начальник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Одеській області Любов Гордієвська, передають Патріоти України.
За словами Гордієвської, за фактом пожежі були відкриті кримінальні справи. Перше – порушення правил пожежної безпеки, друге – умисне вбивство.
«Щодо підпалу, ні один чоловік з працівників поліції не коментував про підпал», — сказала вона.
Як заявив заступник директора департаменту ДСНС Руслан Буханець, хтось всередині корпусу впустив запалений сірник або щось інше, в результаті чого і сталося загоряння.
«Причина пожежі за попередніми даними — це дії людини. Тобто занесення стороннього джерела запалювання. Вона не пов’язана з несправністю обладнання або іншими подібними причинами», — зазначив Руслан Буханець.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...