
Національна поліція не вважає, що причиною пожежі в психіатричній лікарні в Одесі був підпал. Про це в ефірі програми «Нині вже» заявила начальник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Одеській області Любов Гордієвська, передають Патріоти України.
За словами Гордієвської, за фактом пожежі були відкриті кримінальні справи. Перше – порушення правил пожежної безпеки, друге – умисне вбивство.
«Щодо підпалу, ні один чоловік з працівників поліції не коментував про підпал», — сказала вона.
Як заявив заступник директора департаменту ДСНС Руслан Буханець, хтось всередині корпусу впустив запалений сірник або щось інше, в результаті чого і сталося загоряння.
«Причина пожежі за попередніми даними — це дії людини. Тобто занесення стороннього джерела запалювання. Вона не пов’язана з несправністю обладнання або іншими подібними причинами», — зазначив Руслан Буханець.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...