Не чорна ікра: Які страви були найдорожчими в ресторанах у СРСР

Ви сильно здивуєтесь дізнавшись, що за радянських часів дорогими були не тільки якісні продукти харчування, які дійсно тоді були дефіцитом, наприклад, морепродукти, м'ясо. По-справжньому захмарні ціни були і в ресторанах, походи в які могли собі дозволити одиниці. Патріоти України пропонують дізнатися про найдорожчу зі страв, які пропонувалися радянським громадянам в ресторанах в СРСР.

1. Два меню

У ресторанах було по 2 меню

Справа в тому, що в дорогих ресторанах було кілька меню, а саме – звичайне – для всіх гостей, а ось інше – для послів з інших країн, для важливих делегацій, іноземців та просто високопоставлених відвідувачів. У такому меню були страви "першого розряду" і ціни на них були просто космічними.

2. Морепродукти

Морепродукти були дуже дорогими

В СРСР можна було їсти ікру – скільки влізе, але так, в магазинах її купити було неможливо, а ось в ресторанах – "бери не хочу", але ціна на неї була дуже високою, дозволити могли далеко не всі. Також були салати з кальмарів, і різні види риб, які були ще дорожчі, ніж ікра.

3. Вхід в ресторан

Запрошення на виставку в ресторан

Щоб просто потрапити в заклад, потрібно було мати запрошення, яке було дуже дорогим – буквально третину місячного доходу радянської людини.

4. Опинитися в "Сьомому небі"

Опинитися в цьому ресторані могли не всі

Один з кращих закладів в Москві – "Сьоме небо" дуже приваблювало людей, кожен житель і гість столиці мріяв потрапити в ресторан, який обертається, повне коло проходив за 40 хвилин. Але, можливість стати гостем прекрасного закладу була не у кожного.

Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. Люди і нелюди: Як старенька українка загубила 100 гривень, і що далі трапилось

субота, 22 січень 2022, 23:30

Подія сталася на Закарпатті. Негідник виявився всього один. Дуже примітна особистість. "Сталася в нашому дворі така пригода. На дверях під’їзду та на воротах з’явилося оголошення «Я в четвер загубила 100 карбованців. Якщо хтось знайшов, дуже вас прошу,...

Місяць боровся за життя: Помер засновник легендарного українського фестивалю "Червона Рута"

субота, 22 січень 2022, 23:29

Сьогодні помер засновник та директор фестивалю "Червона Рута" Тарас Мельник. Про це повідомив директор фестивалю Respublica Fest Андрій Захарко у Facebook, передають Патріоти України. "Помер Тарас Мельник, директор фестивалю "Червона Рута", людина яка ...