"Не дай Бог вам бути серед тих пацієнтів, яких ми зараз лікуємо": Український медик жорстко висловився про порушників карантину (відео)

Лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії Закарпатської обласної лікарні Василь Шерегій, який тиждень провів із хворими на COVID-19, закликав українців дотримуватися вимог карантину та залишатися вдома, передають Патріоти України.

За його словами, нині ситуація із поширенням вірусу в країні неконтрольована, а люди наївні. Відео з гучною промовою медика опубліковане на YouTube-каналі Uzh Inform. "Не дай Бог вам бути серед тих пацієнтів, яких ми зараз лікуємо. Їм зараз страшно, адже більшість із них навіть не розуміють, як могли заразитися. Це зараз не контролюється", – запевнив він.

Медик підкреслив, що інфекція всередині країни поширюється надто швидко. до того ж нині все рідше трапляються випадки, коли пацієнти повідомляють, що підхопили вірус, бо контактували з кимось, хто приїхав із-за кордону.

Шерегій додав, мовляв, не розуміє, як люди можуть говорити, що їм несила посидіти вдома на карантині. Зокрема, на фоні того, що медики постійно перебувають у небезпечних умовах і не жаліються.

"Коли люди думають, що все це жарти, то вони дуже наївні. Тому, якщо ви хоч трохи поважаєте медперсонал і самих себе, будь ласка, не наражайте на ризик їх, себе і своїх близьких. Адже є багато тих, кому через чиюсь дурість і безвідповідальність доводиться ризикувати власним життям", – підсумував він.

Уособлення запеклих боїв за Бахмут: Світом шириться фото пораненого українського воїна, котре може стати одним з символів цієї війни

середа, 7 грудень 2022, 23:07

7 грудня 2022 року у мережу потрапила фотографія закривавленого обличчя пораненого під Бахмутом українського воїна, яка мільйони людей у всьому світі не залишила байдужими. . Знімок зробив турецький фотограф Метін Акташ для турецького інформаційного а...

Безробіття і мобілізація: У Кабміні відповіли, чи можуть призвати до армії українців без роботи

середа, 7 грудень 2022, 22:30

В Україні продовжує діяти військовий стан та загальна мобілізація, тому особи, які не мають офіційного працевлаштування, перебувають на обліку в центрі зайнятості та не мають підстав для відстрочення від призову, можуть бути зняті з реєстрації в центрі...