
Лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії Закарпатської обласної лікарні Василь Шерегій, який тиждень провів із хворими на COVID-19, закликав українців дотримуватися вимог карантину та залишатися вдома, передають Патріоти України.
За його словами, нині ситуація із поширенням вірусу в країні неконтрольована, а люди наївні. Відео з гучною промовою медика опубліковане на YouTube-каналі Uzh Inform. "Не дай Бог вам бути серед тих пацієнтів, яких ми зараз лікуємо. Їм зараз страшно, адже більшість із них навіть не розуміють, як могли заразитися. Це зараз не контролюється", – запевнив він.
Медик підкреслив, що інфекція всередині країни поширюється надто швидко. до того ж нині все рідше трапляються випадки, коли пацієнти повідомляють, що підхопили вірус, бо контактували з кимось, хто приїхав із-за кордону.
Шерегій додав, мовляв, не розуміє, як люди можуть говорити, що їм несила посидіти вдома на карантині. Зокрема, на фоні того, що медики постійно перебувають у небезпечних умовах і не жаліються.
"Коли люди думають, що все це жарти, то вони дуже наївні. Тому, якщо ви хоч трохи поважаєте медперсонал і самих себе, будь ласка, не наражайте на ризик їх, себе і своїх близьких. Адже є багато тих, кому через чиюсь дурість і безвідповідальність доводиться ризикувати власним життям", – підсумував він.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...