"Не дайте приводу звинуватити вас": Вакарчук пообіцяв не мітингувати і застеріг Зеленського (відео)

Українцям зараз потрібно об'єднатися заради боротьби із коронавірусом, але не можна використовувати подібну ситуацію для сумнівних політичних рішень.

Лідер "Голосу" Святослав Вакарчук закликав президента Володимира Зеленського не вирішувати "під шумок" питання, зокрема у Мінську. Про це він сказав у відеозверненні в п'ятницю, передають Патріоти України.

"Дуже важливо, щоб ми зараз усі дотримувалися правил і демонстрували єдність. Єдність потрібна, щоб ефективно протистояти епідемії. Тому закликаю відправити на політичний карантин всі неоднозначні політичні питання, які є в державі. Це в першу чергу переговори у Мінську. Де кожне необережне рішення може призвести до розколу", - сказав нардеп.

"Голос" має свої позиції по всім політичним питаням. Ми за проєвропейський вибір і готові його відстоювати. Часом - на вулиці мирними протестами. Але не сьогодні. Сьогодні нам всім потрібна єдність. Боротися з епідемією коронавірусу.

У мене є дружня порада до президента Зеленського та його команди. Не дайте привід звинувати вас, що під шумок складної ситуації ви вирішуєте свої політичні питання. Вам у першу чергу зараз важливо винести за дужки всі неоднозначні питання", - заявив Вакарчук.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...