
Колабораціоніста і пособника російських окупантів Олександра Болотіна дико обурило порушення Мінських угод з боку бойовиків на Донбасі. Відповідне відео опублікував блогер під ніком Necro Mancer в Twitter, передають Патріоти України.
"Якого *єра наші доблесні диниеровські війська починають 82 мм снарядами фігачить кудись в сторону Авдіївки? Там або п'яні або бухі, або шо? Там *ісюни, наші військові, настрілятися не можуть? По нас ніхто не стріляє, ми починаємо стріляти. Що це таке, взагалі?" - обурюється на кадрах він і в цей час смажить шашлик.
#Болотин: "Какого хера наши доблестные дыныэровские войска начинают 82мм снарядами фигачить куда-то в сторону Авдеевки? Там или пьяные или бухие, или шо? Там писюны, наши военные, настреляться не могут? По нам никто не стреляет, мы начинаем стрелять. Что это такое, вообще?" pic.twitter.com/A5ngxabZgM
— Necro Mancer (@666_mancer) 8 июня 2019 г.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...