Не для клаустрофобів: Американець знайшов найдивніший будинок у світі (фото)

Відео з будинком стало популярним в TikTok - там його прозвали "худим".

Прогулюючись поблизу Чикаго, хлопець зняв на камеру, можливо, найдивніший будинок у світі. Зі сторони складається враження, що він не досягає і метра в ширину, що дуже спантеличило фоловерів туриста в соцмережі. Люди дружно прийшли до висновку, що житло це явно не для клаустрофобів, передають Патріоти України.

Що правда, фотографії будинку з іншого боку та зсередини показують, що таким дивним він здається лише на перший погляд. І все ж відео з будинком стало популярним в TikTok - там його прозвали "худим".

Через кілька днів ролик автора зібрав більше мільйона переглядів і 300 з гаком тисяч лайків. При цьому ніякої інформації про будинок хлопець не привів.

Фоловери тіктокера почали дивуватися та засипати його питаннями. Спершу люди не повірили, що в такому будинку взагалі можна жити. Вони почали цікавитися, як в ньому розташовані сходи, як взагалі в ньому живуть люди і чи справжній це будинок.

З відповідями на ці питання в коментарі прийшли місцеві жителі. Вони пояснили, що хлопець показав будинок лише з одного боку. При цьому інша його сторона вже не здасться такою дивною.

Знімки будинку знайшли журналісти Insider, які теж зацікавилися популярним відео. Як виявилося, котедж дійсно має форму трикутної призми - його ширина з боку вузького краю становить всього 90 см. Але завдяки своїй формі всередині цей нюанс практично не відчутний. У всякому разі, такий висновок можна зробити з фото.


В Україні може з'явитися своя вакцина від COVID-19: У НАН назвали терміни й умови

вівторок, 22 вересень 2020, 14:15

В Україні два інститути виграли державні гранти на створення власної вакцини від коронавірусної хвороби СOVID-19. Перші її прототипи, як розповіли в Національній академії наук, можуть з'явитися через два-чотири місяці. Багато чого буде залежати від фін...

З архіву ПУ. Пани ридають: Українська "Кріпачка" стала найпопулярнішим телесеріалом у Польщі

вівторок, 22 вересень 2020, 14:00

«Кріпачка» настільки сподобалася полякам, що керівництво Польського телебачення розпочало переговори з продюсером серіалу про те, щоб його третій сезон знімали у Кракові або Варшаві. Протягом двох місяців мільйони польських телеглядачів затамувавши под...