Не для нервових: Кажан з 1,5-метровими крилами налякав мережу (фото)

Користувачів мережі налякало фото великого кажана, розмах крил якого становить до 1,7 метра. Так, на фото, яке стало вірусним у Twitter, потрапив гривастий ацеродон - це вид кажанів, що мешкає на Філіппінському архіпелазі, передають Патріоти України.

Крила таких мишей дійсно є широкими в розмаху, однак довжина тіла самої тварини – не більше 29 сантиметрів, вага не перевищує 1,2 кілограма.

Знімок не залишив байдужими користувачів, які були вражені та налякані самим фактом існування таких великих кажанів.

"Є вид кажанів, які вище за мене. Я знаю, що вони вегетаріанці і все таке, але все одно наляканий", "Уявіть, що вона прокинулася і летить прямо на вас. Я б в такому випадку виїхав з країни", – пишуть у коментарях.

Хіти тижня. "Я мушу поїхати в село на 5 тисяч?": Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок

четвер, 13 серпень 2020, 2:00

Катерина Реп'яхова зізналася, що любить "шикарну Туреччину від €2000" за тур. Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі, передають Патріоти України. "Вс...

#ШахрайГудбай – у метро Києва з'явився оригінальний "антишахрайський" потяг (фото)

четвер, 13 серпень 2020, 0:32

Артпоїзд #ШахрайГудбай курсуватиме впродовж серпня синьою гілкою метро. Київський метрополітен запустив артпоїзд з правилами безпечного безготівкового розрахунку, інформують Патріоти України. В такий спосіб столична підземка приєдналась до Всеукраїнськ...