Не для нервових: Кажан з 1,5-метровими крилами налякав мережу (фото)

Користувачів мережі налякало фото великого кажана, розмах крил якого становить до 1,7 метра. Так, на фото, яке стало вірусним у Twitter, потрапив гривастий ацеродон - це вид кажанів, що мешкає на Філіппінському архіпелазі, передають Патріоти України.

Крила таких мишей дійсно є широкими в розмаху, однак довжина тіла самої тварини – не більше 29 сантиметрів, вага не перевищує 1,2 кілограма.

Знімок не залишив байдужими користувачів, які були вражені та налякані самим фактом існування таких великих кажанів.

"Є вид кажанів, які вище за мене. Я знаю, що вони вегетаріанці і все таке, але все одно наляканий", "Уявіть, що вона прокинулася і летить прямо на вас. Я б в такому випадку виїхав з країни", – пишуть у коментарях.

Резонанс тижня. Хлопці були убитими, а дівчата заслані в радянські табори: Фото сестер і братів Бандери - їх доля була трагічною

неділя, 11 квітень 2021, 22:00

У мережі показали архівні фото та портрети сестер і братів провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери. Загалом у нього було троє братів та троє сестер. Кожен із них став діячем націоналістичного руху й за це отримав найжорстокіші ...

Навмисно не вигадаєш: У Одесі трамвай перевищив швидкість, вилетів на дорогу та став винуватцем ДТП (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 21:58

У неділю, 11 квітня, в Одесі трамвай зійшов з рейок через перевищення швидкості, спровокувавши при цьому аварію з автомобілем. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Одесміськелектротранс", інформують Патріоти України.