Не дочекаються: Пропагандисти "ДНР" заявили про великий провал Росії на Донбасі

Пропагандисти бойовиків "ДНР" заявили про великий провал Російської Федерації на окупованій території Донбасу. Відповідний пост розміщено в Telegram-каналі "Народна Правда - Донбас", який підтримує бойовиків, повідомляють Патріоти України.

Так, "міграційна служба" бойовиків ДНР стверджує, що станом на 20 червня було прийнято майже 10 тис. пакетів на отримання громадянства РФ. При цьому паспорти отримали тільки 200 осіб.

Якщо подача документів на отримання громадянства та видача російських паспортів триватимуть у цьому темпі, то на паспортизацію окупованих територій знадобиться 29 років - тільки до 2048 року кожен житель окупованій території Донецької області отримає паспорт РФ.

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою не приходячи до тями помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...

Хіти тижня. "Наряд "випадєніє матки" і не тільки: Мережу вразило вбрання "багінь" Одеського кінофестивалю (фото)

вівторок, 23 липень 2019, 19:30

Одеський кінофестиваль стартував у п'ятницю, 12 липня. Церемонія відкриття відбулася біля Одеського театру опери і балету. На червоній доріжці головної кіноподії року в Україні позували як відомі, так і не дуже персони. Відзначимо, що деякі образи гост...