Не дозволили перетнути кордон: Блогерку Раміну Есхакзай не пустили в Україну

Відома українська блогерка Раміна Есхакзай довгий час перебувала за кордоном. Судячи з її Instagram-блогу, там вона займалася зйомкою випусків для YouTube-каналу "Ходят слухи", передають Патріоти України.

Ще в червні Раміна анонсувала своє повернення на Батьківщину. Заявила, що квартира у неї проплачена до кінця червня, тому приблизно в цей час хоче повернутися в Київ. Увечері 2 липня зірка поділилася - їй не дозволили перетнути кордон. Причина - відсутність техпаспорту на автомобіль.

До цього, як повідомила Раміна, вона спокійно перетинала кордон, пред'являючи реєстраційні документи на машину в додатку "Дія". Однак митниці Угорщини такий варіант не підійшов.

"Сьогодні я хотіла перетнути кордон України. На кордоні мене зустріла жінка і командним тоном сказала щось угорською. Я так зрозуміла, що потрібно було зупинитися. Потім вона почала кричати, саме кричати, щоб я дала паспорт, потім документи. Я у неї запитала: "Do you speak English? Чи розумієте ви українську?". Вона сказала: "NO". Далі я їй сказала, що мій техпаспорт втрачений, але є в додатку "Дія". Я зробила їм переклад документа на угорську мову. Далі почався цирк. До мене підійшли 3 людини, один з яких говорить англійською. Я пояснила йому ситуацію. Після чого вони сказали, що мене не можуть пропустити. Або я повинна залишити машину і йти пішки, або розвернутися назад в Європу. Я сказала: "Ви розумієте, що в моїй країні війна?". Вони сказали: "Такі правила в Угорщині", - поділилася Раміна Есхакзай.

Блогерка зазначила, що вона змушена була розвернутися, щоб спробувати перетнути кордон через іншу країну.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...