Не фантастика! В Європі презентували авто, яке за три хвилини перетворюється на літак (фото, відео)

У Словаччині презентували літаючий автомобіль AirCar, який трансформується у літак менш ніж за 3 хвилини. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

В рамках випробувань літаючий транспорт піднявся зі злітно-посадкової смуги в небо на висоту понад 450 метрів. Такі дії він вдало виконав два рази. Для польоту необхідна злітно-посадкова смуга довжиною не менше 30 метрів. Авто може розвивати швидкість до 200 км на годину.

Компанія-розробник KleinVision зазначає, що авто може за раз проїхати близько тисячі кілометрів. Воно важить більше тисячі кг, а додаткове навантаження може бути майже 200 кг. Завдяки габаритам автомобіль можна паркувати на будь-якому паркувальному місці.

Машина представлена, як двомісна модель. Вона оснащена двигуном BMW 1,6 л і має 140 кінських сил.

У AirCar є крила, що розкриваються, і один пропелер в задній частині. Крила складаються, коли автомобіль знаходиться на дорозі.

Вже наступного року футуристичний автомобіль можна буде побачити на дорогах та у повітрі. Розробники стверджують, що він підійде для подорожей і може бути використаний в якості таксі. Також відзначають, що проект розроблений так, щоб пілоту було доступне авто без підготовки.

У компанії вже є покупець, зацікавлений в придбанні одного з AirCar. Авто має ще пройти випробування і буде готове до продажу.

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...