Не глава ОЗУ, а його тезка? Подробиці вбивства Мамедова в Дніпрі

Убитий у центрі Дніпра чоловік – представник місцевої азербайджанської діаспори Мамедов Анар Худакерім Огли, якого пов'язують з кримінальними колами в Кривому Розі. Незадовго до свого вбивства він з 3-річним сином сів у Toyota Land Cruiser на вулиці Урицького, 6, і поїхав у напрямку центрального проспекту, повідомляють Патріоти України.

У момент, коли позашляховик порівнявся з рестораном "Артист", чоловік невисокого зросту в куртці з капюшоном зробив кілька пострілів в автівку. Мамедов вибіг з машини, але впав на трамвайні колії. Кілер вистрілив ще раз і втік, викинувши пістолет в урну – пізніше зброю знайшли поліцейські.

У судовому реєстрі дані Мамедова фігурують у справах про стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав та виключення даних про батька. Зокрема, 2018 року Ленінський районний суд Дніпра розглядав спрову щодо несплати аліментів, заборгованість за якими зросла до 56 тисяч 599,98 гривень. Автор позову просила суд стягнути з відповідача пеню на її користь у розмірі 1% за кожен день прострочення і судові витрати по справі.

У підсумку, згідно з рішенням суду, Мамедов мав виплатити 60 тисяч гривень. А ім'я жінки, зазначеної в техпаспорті, – Мамедова Оксана Алаббасовна – збігається з даними колишньої керівниці фірми "МЕГА ТРЕЙД" – підприємства, що займається оптовою торгівлею запчастинами для авто. Інформація ЗМІ про причетність Мамедова до ОЗУ виявилася помилковою. Убитий чоловік – повний тезка Анара Мамедова з Кривого Рогу.

Джерело: Інформатор

Незважаючи на участь росіян: Alina Pash поїде на фестиваль Sziget в Угорщині

вівторок, 9 серпень 2022, 22:51

Українська співачка Alina Pash повідомила, що поїде на фестиваль Sziget, який відбудеться з 10 по 15 серпня 2022 року в столиці Угорщини Будапешті, незважаючи на участь у ньому росіян, через що багато артистів нашої країни відмовляються виступати там. ...

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...