
Групу осіб із КПП "Тиса", які прибули сьогодні вночі разом із хворою жінкою, шпиталізували у інфекційне відділення. Їх утримують в умовах карантину, що неабияк обурило приїжджих, передають Патріоти України.
Учасники туру – громадяни майже з усієї України (Львівська, Івано-Франківська, Дніпропетровська та інші області) – їхали через Францію та Італію. Туристи, які знаходяться в обласній інфекційні лікарні, розповіли в яких умовах тримали усю групу.

“Нам ніхто нічого не каже! Ми всі абсолютно здорові, температури ні в кого немає. Умови в яких ми жили, жахливі. Нас не годують і навіть не допускають до туристичного автобусу у якому всі наші речі. Нас просто тримають силою і не відпускають!” – розповіла одна з туристок
Після відвідин ЗМІ та тривалої суперечки туристів з медперсоналом групу відпустили.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...