Не гребують нічим: У київській лікарні цинічно грабують пацієнтів - забрали навіть гроші на операцію (відео)

У лікарні "Медмістечко" в Києві обікрали літню жінку, яка несла гроші на операцію. Злодії взяли у неї 20 тисяч гривень. Про це повідомляється на сторінці Київ Оперативний в Facebook.

Відзначається, що двох особин, які вкрали гроші, зараз розшукують. "Ці дві паскудні жінки вчора в Медмістечку скоїли крадіжку 20000 грн. Обікрали вони літню жінку, яка несла ці кошти на операцію. Ось і що тепер їй робити? Вмирати, так система ніяк не може впоратися з цими злодіями?"- сказано в повідомленні.

У коментарях користувачі відзначили, що hоми дуже часто здатні на такі цинічні вчинки.

  • Це жах! Доведеться тепер скасовувати операцію!
  • Автор ану назви мені "систему" яка впоралась з крадіями?
  • Роми скрізь!
  • Тут не посадять, це не канабіс.
  • Платіть через банк і офіційно.

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...